Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Asharon - Tej przygody nie zaznałeś [Dedyk]


Spiochpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że istnieje wiele serwerów minecraft, są one różne. Są i beznadziejne, i lepsze, chociaż.. sam nie wiem, może wszystkie są beznadziejne, a może na odwrót. Wiem natomiast jedno. Na naszym serwerze się nie znudzisz! Serwer jest no hamachi no premium.

 

 

Serwer jest 24/7

Serwer posiada 30 slotów

Na serwerze nie ma zbyt dużych lagów

Kiedy masz laga - to wina Twego internetu

 

 

Co zbudowaliśmy?

 

-Wioska piasku

-Wioska skały (w budowie)

-Nowy spawn w chmurach, możesz zasmakować świeżego pixelkowego powietrza.

 

 

Na serwerze mamy aż 49 pluginów. Są one zabezpieczające, tak abyś czuł się przytulnie w domu, między innymi są to:

 

LWC - Zabezpiecz swoje skrzynie, drzwi, i tego podobne, przed kradzieżą!

NoLagg - Mniej lagów, więcej zabawy!

Punish - Cóż, denerwuje Cię jakiś gracz? A może chcesz dać mu falowany ekran z każdej strony, lub zespawnować nad nim epickiego enderdragona? Teraz masz okazje.

WorldEdit & WorldGuard - Cuboidy, siekierki, brushe - ależ muszę!

xAuth - Cóż, teraz możesz mieć hasło.

AdminShop - Brakuje Ci jakiegoś materiału? Wykup za Dollary!

iConomy - Dollary, nowa waluta, po co przecież kopać diamenty :3?

Skillz - Skille, nowa kasa, nowa zabawa!

 

Na serwerze panuje miła atmosfera, jak na każdym, tak, wiem, wiele osób tak piszę, a dlatego, że chcę być oryginalny napiszę, że panuje tam miła atmosfera po raz drugi -.-.

 

IP SERWERA: f2.owncraft.pl:25070

 

Screen:

 

Nie ma bo leniwi jesteśmy, nie chcemy Wam psuć także niespodzianki. ZAPRASZAMY!

Opublikowano

Serwer fajny miła i pomocna administracja. Administracja organizuje dużo eventów. Na serwerze panuje miła atmosfera zapraszam :)

55bfc9855343811c7ac4e4379264df6a.jpg
Opublikowano

Pakofan zabija graczy i okrada ; D i ogólnie nie dbają o graczy ^^

 

zabijam bo to jest survival i tu sie zabija graczy... a to ,że nie chcą dać ci eq jak cie zabije to nie mój problem

55bfc9855343811c7ac4e4379264df6a.jpg
Opublikowano

Naprawde warto wbic na serwer! POLECAM!

 

//spam

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

POLECAM SERWER

 

FAJNE PLUGINY I WOGULE !!!!!!!!!!!

 

ZAPRASZAJCIE KOLEGÓW I KOLEŻANKI

A ja polecam ci abyś pierdolnął się słownikiem w głupią głowę to może zmądrzejesz... Co do serwera to żadna nowość, mieszanka...

 

Ocena końcowa 6/10

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Pakofan zabija graczy i okrada ; D i ogólnie nie dbają o graczy ^^

 

Bo o to chodzi, nie dbają? Może dlatego, że napastuje 10 innych graczy o coś prozących?

Nie jest super :P

Główna ocena to 4/10...

Może jest jakiśtam ogar, ale serwer nie jest zbyt zadowolający oraz dobry.

Ogar jest, ale sam byś wpadł w szał jak tyle osób by do ciebie pisało jednocześnie

Rozbawiło mnie wasze motto.

 

:) Cóż... Sarkastycznie powiedziane, ale i tak dam uśmieszek

A ja polecam ci abyś pierdolnął się słownikiem w głupią głowę to może zmądrzejesz... Co do serwera to żadna nowość, mieszanka...

 

Ocena końcowa 6/10

Spokojniej...

 

Straszne lagi na serwie.

 

Jakoś nikt inny ich nie ma :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...